Bildes


Svētdiens...
Svētdiens...

Pieslēgties

Pašlaik pieslēgušies:

None


Designed by:

Draugu prieks Drukāt E-pasts
Par draudzi - Sprediķi
Autors Ruta Štelmahere   

Cilvēki ir tik atšķirīgi!  Vienam pat vissmagākajā dzīves situācijā palīdz baltais vai melnais humors, otrs dusmojas uz līdzcilvēkiem vai vispārinātiem „kādiem” par šķietami nepanesamiem pāri darījumiem un, šķiet, visdabiskākā viņa sejas izteiksme ir sarūgtinājuma rievas. Cits atrod slēptu apmierinājumu tajā, ka var citus vērot no augšas. Vēl kāds  dzīvi uztver kā atbildības nastu, salīkstot zem pienākuma smaguma. Bet vēl kāds visās gandrīz visās parādībās saskata traģismu.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 05 februāris 2014 19:48
 
Tikšanās ar mācītāju Andreju Mediņu Drukāt E-pasts
Jaunumi - Jaunumi
Autors Mareks   "Ja kādam vēl ar vien Tev pietrūkst laiks, tad skaidri pasaki,ka Tu viņu nemīli" A. Mediņš


Pēdējās izmaiņas: Sestdiena, 31 augusts 2013 09:44
 
Ej un dari arī Tu tāpat! Drukāt E-pasts
Autoru lapas - Mareka lapa
Autors Mareks Sarnovskis   
Lk.10:25-37
25 Un redzi, kāds rakstu mācītājs piecēlās un, Viņu kārdinādams, sacīja: "Mācītāj, ko man būs darīt, lai iemantoju mūžīgo dzīvību?" 26 Bet Viņš uz to sacīja: "Kā stāv bauslībā rakstīts, kā tu tur lasi?" 27 Un tas atbildēja un sacīja: "Tev būs Dievu, savu Kungu, mīlēt no visas savas sirds, ar visu savu dvēseli, ar visu savu spēku un ar visu savu prātu un savu tuvāko kā sevi pašu." 28 Viņš tam sacīja: "Tu pareizi esi atbildējis; dari to un tu dzīvosi." 29 Bet viņš, gribēdams attaisnoties, sacīja Jēzum: "Kurš tad ir mans tuvākais?" 30 Tad Jēzus atbildēja un sacīja: "Kāds cilvēks gāja no Jeruzālemes uz Jēriku un krita laupītāju rokās. Tie tam noplēsa drēbes, sasita un, atstādami viņu pusmirušu guļam, aizgāja. 31 Bet nejauši kāds priesteris gāja pa to pašu ceļu un, to ieraudzījis, viņš aizgāja garām. 32 Tāpat arī kāds levīts nāca gar to vietu, to ieraudzīja, bet aizgāja garām. 33 Bet kāds samarietis, savu ceļu iedams, tuvojās viņam un, viņu redzot, sirds tam iežēlojās. 34 Un piegājis viņš pārsēja viņa vātis, ieliedams tajās eļļu un vīnu; pēc tam viņš to cēla uz savu lopu un to aizveda mājvietā un to apkopa. 35 Bet otrā dienā, izņēmis divus denārijus, iedeva tos saimniekam, sacīdams: kop viņu, un, ja tu vēl ko izdosi, atpakaļ nākdams, es tev to atdošu. 36 Kurš no šiem trim cilvēkiem tev šķiet tas tuvākais bijis tam, kas bija kritis laupītāju rokās?" 37 Tas atbildēja: "Tas, kas viņam žēlsirdību parādīja." Tad Jēzus uz to sacīja: "Nu tad ej un dari tu arī tāpat."

Vienmēr, lasot šo rakstuvietu aizdomājos, kādēļ tas rakstu mācītājs brīdī, kad sarunu vajadzētu pārtraukt un baudīt tās auglīgo iznākumu, tomēr uzjautā vēl: "Kurš tad ir mans tuvākais?"
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 05 augusts 2013 16:40
 
*** Drukāt E-pasts
Autoru lapas - Rutas lapa
Autors Ruta Štelmahere   

 

starp Bībeles lapām

mūsu ugunskuru liesmu herbārijs

lietaino pastaigu herbārijs

mūsu sarunu asmeņu herbārijs

uz mums mesto akmeņu herbārijs

kritušo sapņu herbārijs

atverot

uzplaukst dārzi bez rūgtuma


Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 22 jūlijs 2013 16:07
 
Sveiciens draudzei dzimšanas dienā! Drukāt E-pasts
Par draudzi - Galvenais
Autors Ruta Štelmahere   

Kurš var aprēķināt žēlastību? 631'152'000 sekundes 10'519'200 minūtes 146'100 stundas 480 mēneši 20 gadi


Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 01 jūlijs 2013 00:18
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 4