Bildes


Tilti II-32
Tilti II-32

Pieslēgties

Pašlaik pieslēgušies:

None


Designed by:

Nometne 2012 Drukāt E-pasts
Par draudzi - Notikumu arhīvs
Autors Administrācija Administrācija   

b_200_150_16777215_0___images_stories_dg_pictures_D9AA6C7469F9-14.jpg

Attēli no nometnes...

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 12 septembris 2012 17:45
 
Plenērs Ērberģē Drukāt E-pasts
Jaunumi - Jaunumi
Autors Administrācija Administrācija   
Jūniijā 2012 gadā notika Draudzes organizēts plenērs. Attēli...
Ērberģe-5
Ērberģe-5
DatsoPic 2.0 © 2009 by Andrey Datso
 
Ērberģe-4
Ērberģe-4
DatsoPic 2.0 © 2009 by Andrey Datso
Ērberģe-8
Ērberģe-8
DatsoPic 2.0 © 2009 by Andrey Datso
DZEJOĻI MĒMELES KRASTĀ**Dieva plaukstā dzīvības koks sazaro sazeļ un uzzied iznāk piesaulē panāk ar akmeņzālēm dēles saldi sūc Mēmeles peldētāju smieklusūdenskritums dzied slavas dziesmas – laiks paskatīties pār ligzdas malu kā jaunajiem stārķēniem vingrināt spārnus šī dzīve nav viss griezes un bites un svēteļite ir robežvieta kur debesis satiekas ar zemi rotaļīgās līnijās dienas aizklabina stārķi nāk siltums kaut rasa saldē zemi mūsu augumi mirdz naktī kā mēness atspulgi upē kur puķes zied
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 10 septembris 2012 16:29
 
VENTSPILS DIENASGRĀMATA 1 Drukāt E-pasts
Autoru lapas - Rutas lapa
Autors Ruta Štelmahere   
2012. gada 17. jūnijā. „Kas tu esi, Abel Aravidze? Un tavs tēvs? Un tavs dēls?” Šie dramatiskie vārdi, ko galvenā varoņa dēls no Abuladzes filmas „Grēku nožēla” jautā sev, man uzplaiksnī dažādos dzīves mirkļos. Man nekad nav bijušas šaubas par Dieva beznosacījuma mīlestību. Bet neziņa, kur atrodos es un kas es esmu šajā lielajā pretmetu cīņā, šajā ļaužu un stresa pārblīvētajā pasaulē, uzrodas bieži – tad, kad vismazāk to gaidu. Pat mūsu prezidentam Zatleram reiz publiski paspruka jautājums „Kas es esmu?” Bet lielais Izraēla vadonis Mozus no šīs frāzes nekautrējās, viņš kaunējās no savām nepilnībām, no necienīguma apziņas Dieva aicinājuma priekšā. Šī jautājuma urdīta, vakar  klīdu pa Ventspils jūrmalu. Kāda uzstājīga kaija mēģināja manu aizdomāšanos izmantot, nočiepjot kartupeļu čipšu plāksnītes no paciņas un, kad tas neizdevās, dusmīgi mani apsaukāja valodā, ko esmu aizmirsusi kopš dzimšanas. Gar pamali cēlās drūms lietus mākonis, neviļus sāku to vērot.  Un tad, savādi, caur mākoņiem izlauzās stari no man nesaredzamas saules, un iezīmēja spožu joslu jūrā pie horizonta. Gaisma izpletās, izpletās, mākonis kļuva gaismas piesātināts, jūra sāka liesmot. Neviļus atcerējos Godības mākoni, kas aizsedza Sinaja kalnu, kad tajā uzkāpa Mozus, lai satiktu Dievu. Tur tika dota Derība.  Vakarā savā Rakstnieku mājas istabiņā krēslas iestāšanās mirklī pār manu logu pārliecās varavīksne. Vēl viens atgādinājums par Derību. Man ir piedots. Esmu saderēta. Kas es esmu? Tavs atgūtais, mīļais  bērns.
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 26 jūnijs 2012 10:49
 
Noziedznieka stāvoklis Drukāt E-pasts
Autoru lapas - Mareka lapa
Autors Mareks Sarnovskis   

b_200_150_16777215_0_http___t1.gstatic.com_images_q=tbn_ANd9GcRImAxxZJCNsce6h4g9BCv7govH-JfahNJs106-Njs560y3PWU.Ir būtiski jautājumi, kurus vajadzētu sevī periodiski saklausīt.

Galvenais jautājums: iekš kā ir jāsaprot, kas ir Kristietība? Ko nozīmē apzīmējums – kristietis? Kādā veidā cilvēks sasniedz šo būtību? Kādā veidā cilvēks kļūst par kristieti?

Vai tas ir kristietis, kurš ir izlasījis Svētos Rakstus. Vai tas, kurš ir izlasītajam noticējis, zina liturģijas vai pielūgsmes procesu nozīmi, kurš piedalās Dievkalpojumos, lieto Svētos Sakramentus?

Kāds teiks, ka “Nē, ar to nepietiek! Vēl ir vajadzīga attiecīga dzīve, atbilstoša kristietības standartiem”. Bet ko tas nozīmē? Kāda ir tā dzīve? Kurš to saprot un spēj paskaidrot? Vai šis skaidrotājs ir “labāks” par citu skaidrotāju?

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 20 jūnijs 2012 22:11
 
GAIDĪŠANA Drukāt E-pasts
Par draudzi - Sprediķi
Autors Ruta Štelmahere   

Tikai uz laiku laiks ir lineārs. Mēs ceļojam cauri laikam un nezinām, kas mūs sagaida aiz līkuma. Un ir nakts. Mums nav dots redzēt to, kas notiks rīt. Mums ir jāplāno darbi, jāsēj dārzi, lai novāktu ražu. Tomēr tik maz varam paredzēt. Ir tikai viena gaisma šajā tumsā –  Dievs, kas ir Gaisma. Viņš apgaismo mūsu neziņu ar Dieva Vārdu

Pēdējās izmaiņas: Sestdiena, 19 maijs 2012 23:47
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 Nākamā > Beigas >>

2 lapa no 4