Bildes


Draudzes ...
Draudzes ...

Pieslēgties

Pašlaik pieslēgušies:

None


Designed by:

Draudzes aktivitātes Drukāt E-pasts
Autors Administrācija Administrācija   

Dievkalpojumi:

Svētdienās, plkst. 13:15, "Nojumē", Liepu ielā 1

Dievkalpojums parasti sastāv no divām daļām: 1. pielūgsmes, sprediķa un pārrunām par Dieva Vārdu un aktualitātēm; 2. daļa, kur visi tiek aicināti uz kopīgu sadraudzību - iedzert tēju ar maizītēm, aprunāties, aizlūgt...

 

Lūgšanas:

Piektdienās, plkst. 19.30 "Zaļajā mājā", Liepu ielā 4

Piektdienu vakari (ziemas posmā) plānoti kā Evaņģēlista Lūkas Jēzus Kristus Evaņģēlija vakari. Cilvēki, kuri pieslēdzas, sagatavo katras piektdienas Lūkas Evaņģēlija komentārus atbilstoši sekojošajam katras piektdienas lasījumam. Lai veicinātu mūsu katra līdzdalību, par nākamās piektdienas lasījuma robežām tiek paziņos katru svētdienu visai draudzei. Tādā veidā katram ir iespēja iedziļināties mājās, paskatīties komentārus un pašam pārdomāt nedēļas laikā. Sanākot piektdien, savstarpējā cieņā visi  līdzdalās, ko kurš sagatavojis. Protams viens galvenais vakara vadītājs to tur grožos, lai neiznāk tukša runāšana un spriedelēšana. Vakara atbildīgais ir kāds no draudzes vecajiem. Lūkas Evaņģēlija piektdienu vakars protams saglabā arī lūgšanas nozīmi, ar kuru mazā Bībeles studija noslēdzas.

 

Māju grupas:

Trešdienās, plkst. 19:30

Māju grupas notiek dažādās vietās, mājās pie kāda no draudzes locekļiem. Šo pasākumu laiks un norises vieta var mainīties, ja apmeklē reti vai pirmo reizi tad vēlams noprecizēt svētdienās pēc dievkalpojuma, vai zvanot vai rakstot uz e-pastu.


--------------------------------------------------------------------------------
Bez minētajām norisēm vēl draudzei ir raksturīgi tādi pasākumi kā vasaras kafejnīca, mākslinieku plenēri, dzejas vakari, vizināšanās ar katamarānu, vasaras nometnes un dažādi sadraudzības braucieni.


Sekojiet informācijai...
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 16 februāris 2011 19:09
 

Komentāri  

 
0 # Mareks 2011-05-31 13:53
Paklau, kāds ir draudzes mails? Nekur nevaru ieraudzīt?!!
Atbildēt | Atbildēt ar citātu | Citēt
 
 
0 # jnkd 2011-06-27 14:10
Atbildēt | Atbildēt ar citātu | Citēt
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt