Bildes


Daugavas ...
Daugavas ...

Pieslēgties

Pašlaik pieslēgušies:

None


Designed by:

kameras vai celles? Drukāt E-pasts
Autors Mareks Sarnovskis   

altJēkabpils cietums - kādam skola, citam romantika, daudziem atbildības krīze vai, vēl sliktāk  - dzīves jēgas trūkumā piedzīvota, pagātnes projekcija. Niecīgajam mazumam, vēl nesen lielo apvāršņu paverdzinātajā iztēlē, cietuma realitāte vizualizējas par glābējriņķi. Nav daudz to, kuriem šis laiks pieskarās kā pilnveidošanās meditāciju telpa vai slēgtais klosteris. Celle katram sava ir garantēta.

Esmu pateicīgs Dievam un draudzei, ka spēju veikt savu kapelāna darbu ar ticīgu cilvēku garīgu atbalstu. Nekļūdīšos, ja teikšu lielu vārdu - MILZĪGS - ir mans paša ieguvums no šīs atrašanās, ar tik daudziem epitetiem augtsāk apzīmētajā, realitātē.

Esmu iepazinis likteņus, kuros redzu Dieva darbu, žēlastību, dziedināšanu un, tomēr, laikam ritot, redzu un jūtu arī pats, joprojām paliekošās, sāpes. It kā, pēc nožēlas par grēku paveikto tām vajadzētu rimties. Tik daudz par to māca humānisti - ļauna darītājs ir tāda mentāla psihokinētiska parādība.

Sāpes Dievs atstāj ar nolūku. Mums visiem sāpēs līdz kapa malai. Tas ir katra cilvēka cietums. Ne jau miesa, kurā esam iespundēti, kā mums Vēdiskās tradīcijas sekotāji modernizēti grib iestāstīt. Cietums ir sirdsapziņas sāpes, pat neesot ieslodzījumā. Un labi, ka sāp. Tad vēl ir cerība. Vēl neesam vēža pēdējās stadijas triju dienu aplaimības baudās.

Es visiem iesaku piedzīvot šo vērtīgo cietumu - lai sāp tā sirdsapziņa. Tas ir labi. Un pat necitēšu nevienu Bībeles pantu, kā tagad svētā glītumā pienāktos.

Kristus dzimšana ir notikums cietumā. Mūsu alkās pēc Dieva ir vajadzīgs miers. Jo vairāk sāpēs, jo gaišāki būs Ziemassvētki.

Aizlūdziet arī turpmāk par kalpotājiem, atbalstītājiem, draugiem un mani.

Evaņģēlija dēļ negalētais,

mūža cietumnieks, Mareks

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 20 februāris 2011 11:09
 

Komentāri  

 
0 # Jautrīte 2010-12-29 23:16
:-? opāaaa precīzi, paldies Marek! Arī es šobrīd savu dzīvi varu ielikt tavos vārdos... kurus es pati neprastu noformulēt, kā zini ;-)
Atbildēt | Atbildēt ar citātu | Citēt
 
 
0 # Mareks 2011-01-03 21:31
Vajadzīgs ir laiks, lai tā pa īstam mēs saprastu esošās (lai gan biežāk - pagātnes) dzīves norises... tagadnes secinājumi drīzāk ir intuitīvi. Sievietēm jau tas sestais prāts ir izteiktāks. :)
Atbildēt | Atbildēt ar citātu | Citēt
 
 
0 # Dāvida dēls 2010-12-29 23:26
Arvien poētiskāk :-) labā nozīmē protams.
Atbildēt | Atbildēt ar citātu | Citēt
 
 
0 # Mareks 2011-01-03 21:28
Poētiskums absolūti nebija pašmērķis, bet gan rakstīšanas brīdī tekstualizējies emocionālais noskaņojums... šodien tā nerakstītu, nu dien.
Atbildēt | Atbildēt ar citātu | Citēt
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt