Bildes


Svētdiens...
Svētdiens...

Pieslēgties

Pašlaik pieslēgušies:

None


Designed by:

Edgara Lapa


LIELDIENAS Drukāt E-pasts
Autors Dāvida dēls   

Varbūt tas jau ir redzēts, nav būtiski, būtiskais ir - mīļie, padomājiet, kas jūs esat un kas ir Viņš, ja Viņš atnāca, nomira un ir mūžīgi dzīvs DĒĻ MUMS! Kas tu esi, jeb cik vērts tu esi, ja DIEVS labprātīgi nomirst par Tevi? Ar to viss nebeidzas, nē, vēl vairāk - Dievs ceļas augšām un labprātīgi vēlas Tevī dzīvot to dzīvi, kurai nav sākuma un nebūs gala. Tāds ir mūsu Kungs, tāds ir Kristus. Viņš IR, IR, IR.... Mīļie, KRISTUS IR AUGŠĀMCĒLIES, PRIECĪGAS JUMS VISIEM LIELĀS DIENAS!

Pēdējās izmaiņas: Sestdiena, 19 maijs 2012 23:44
 
Liekulis? Drukāt E-pasts
Autors Dāvida dēls   

Rakstiņš būs tāds diezgan īss. Centīšos tā nepaplašināties, kā tas bija Zvērestā.

Viens komentārs uz Rutas rakstu par to, kad Dievs ir vistuvāk, mani uzvedināja uz nelielu domu, kuru gribu pateikt atsevišķā rakstiņā, tā būs pamanāmāk. Nu tātad komentārā tika teikts sekojošais:"

""Tagad, kad esmu grēkojis, netīrs, necienīgs Jā, tieši tagad" - nepiekrītam. Tuvu fiziski - jā skaidrs, jo mēs nevaram nekur nozust, bet attiecībās tālu gan. No mūsu puses tālu. Kā tad tu vari vairs palūgt. Kā liekulis. Ja sevi kautkā pārvarēsi tad tas pat draud palikt par liekulīgu ieradumu - pagrēkoji, palūdzies, pagrēkoji, palūdzies, pagrēkoji, palūdzies, pagrēkoji, noskaiti "pātariņu""

Pēdējās izmaiņas: Sestdiena, 17 aprīlis 2010 11:20